One-2-One stworzyła społeczność rogalożerców

Słynne rogale świętomarcińskie z nadzieniem z białego maku i bakaliami, mają swoich zagorzałych fanów także poza granicami Wielkopolski. Giełdowa Grupa One-2-One przygotowała serwis społecznościowy wspierający budowanie grupy rogalożerców.

Portal społecznościowy, dostępny jest pod adresem http://rogal.streemo.pl/. Warszawiacy i wszyscy fani poznańskich wypieków mają okazję dowiedzieć się jak wyrabia się rogale, dlaczego za ich podrabianie można jakiś czas oglądać świat przez kraty, a także jak mieszkańcy Poznania świętują 11 listopada podczas Święta Ulicy Święty Marcin. Serwis umożliwia rogalożercom aktywność społecznościową – w tym prowadzenie blogów, komentowanie zawieszonych materiałów, jak i umieszczanie własnych zdjęć i filmów oraz bezpośredni kontakt z innymi użytkownikami.

Już po raz czwarty prowadzimy akcję promowania w Warszawie świętomarcińskich rogali, a przez to także samej firmy, która dumna jest ze swoich poznańskich korzeni. W tym roku dostarczymy osobiście słodkie prezenty do ponad 300 naszych stałych klientów ze stolicy. – mówi Tomasz Dworek, marketing manager Grupy One-2-One. Do warszawskich adresatów informacja o portalu rogalożerców dociera właśnie wraz rogalami z renomowanej poznańskiej cukierni. One-2-One liczy, że serwis będzie aktywnie działał także po zakończeniu akcji. Mamy w Warszawie wiernych fanów rogali, którzy w rozmowach z nami czasem już we wrześniu upewniają się, czy będą mieli okazję ponownego ich skosztowania. – dodaje Dworek.

One-2-One w swych świętomarcińskich działaniach promocyjnych korzysta z własnych narzędzi marketingowych wykorzystujących komunikację mobilną i internetową. Na co dzień oferuje je przedsiębiorstwom działającym głównie w sektorze mediów i usług marketingowych. Tym razem spółka postawiła na społeczność. Została przygotowana specjalna witryna internetowa z wykorzystaniem kreatora serwisów społecznościowych Streemo.pl, który odnotował w bieżącym roku znaczny sukces – od ponad roku od jego uruchomienia z możliwości jakie w nim drzemią skorzystało ponad 8 tys. internautów tworząc własne strony internetowe. Według Google Analytics serwisy stworzone na platformie streemo.pl odnotowują każdego miesiąca około pół miliona unikalnych użytkowników.

W maju bieżącego roku, projekt „rogalowy” promujący giełdową spółkę rok wcześniej, otrzymał wyróżnienie Golden Arrow w kategorii marketing mobilny – najważniejszą na polskim rynku nagrodę dla firm świadczących usługi z zakresu marketingu bezpośredniego.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top