Onet.pl i SuperSMS.pl razem SMSują

Lider rynku internetowego Onet.pl i One-2-One, czołowy polski dostawca usług dodanych w telefonii komórkowej i operator wortalu SuperSMS.pl, zawarły umowę ramową o współpracy. Przedmiotem wspólnych przedsięwzięć będzie rozwój oferty usług mobilnych dla użytkowników Onet.pl. Współpraca została zainaugurowana wdrożeniem systemu relacji SMSowych „na żywo” z meczów I ligi piłki nożnej.

Użytkownicy Onet.pl mogą od 1 sierpnia 2002 skorzystać z nowej oferty usług SMSowych, która na początek została rozszerzona o relacje „na żywo” i wyniki z meczów I ligi piłki nożnej. Informacje sportowe są rozsyłane do osób zamawiających je w portalu Onet.pl – w najpopularniejszej wersji usługi SMS rozsyłane są po każdej strzelonej bramce i zakończeniu każdej części gry.

Nowa propozycja jest pierwszym wynikiem umowy ramowej o współpracy pomiędzy Onet.pl a One-2-One, operatorem SuperSMS.pl. Jej intencją jest wspólne rozwijanie oferty usług dodanych na platformie mobilnej, obecnie przede wszystkim z wykorzystaniem SMSów.

„Czynimy wszystko, aby naszą strategię rozwoju usług mobilnych oprzeć na solidnych podstawach i stale rozwijać ofertę w taki sposób, aby zapewniać jak najwyższy poziom, czego oczekują od nas nasi użytkownicy. W poszukiwaniu odpowiedniego partnera dokonaliśmy gruntownej analizy rynku, uznając w efekcie, że SuperSMS.pl w pełni zaspokaja nasze oczekiwania.” – mówi dr Marek Jerzy Minakowski, project manager, usługi mobilne, Onet.pl S.A.
„Wierzę, że współpraca pomiędzy Onet.pl a SuperSMS.pl będzie miała istotne znaczenie dla rozwoju niezależnego rynku mobilnych usług dodanych. Produkt, o którego wysoką jakość i zróżnicowanie tematyczne dbamy od początku naszej działalności, dzięki Onet.pl zyska teraz najlepsze z możliwych wsparcie na rynku internetowym. Liczymy, że zaowocuje to powstaniem kolejnych, jeszcze ciekawszych i bardziej zaawansowanych usług” – stwierdził Tomasz Długiewicz, prezes firmy One-2-One, operatora serwisu SuperSMS.pl.

http://www.onet.pl
http://www.supersms.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry