Onet.pl partnerem Opery

Grupa Onet.pl i Opera Software nawiązały współpracę, która zaowocowała nową ofertą skierowaną do specjalnie do polskich użytkowników. Współpraca obu spółek inauguruje oficjalne wejście Opery na polski rynek.

We współpracy z Onet.pl firma Opera Software przygotowała nowe, ulepszone produkty, specjalnie dla polskich internautów. Portal Onet.pl uruchomił polskojęzyczną stronę przeglądarki: Opera.onet.pl, z której już teraz można pobrać produkty Opery: Operę PC i Operę Mini. Serwis będzie szeroko promowany na stronach portalu Onet.pl.

– Podjęliśmy współpracę, aby dać naszym użytkownikom wyjątkowy produkt – powiedział Łukasz Wejchert, Prezes Grupy Onet.pl. Zintegrowanie serwisów Onetu w przeglądarkach Opera umożliwi optymalne wykorzystanie naszego potencjału. Opera umożliwia pełne korzystanie z serwisów Onetu, zarówno na PC, jak i w telefonach komórkowych, przy użyciu przeglądarki Opera Mini – dodał Wejchert.

Współpraca Opery i Onet.pl będzie realizowana w kilku obszarach. Zintegrowane zostały następujące usługi:

– wyszukiwarka Onet.pl została centralnym elementem „strony szybkiego wybierania” Opery,
– OnetLajt, mobilna wersja portalu Onet.pl, znalazła się na ekranie startowym Opery Mini,
– OnetLokalizator, oparty na technologii serwisu Zumi, został wyszukiwarką lokalną w Operze Mini.

– Polska zawsze była przyjazna Operze. Dzisiaj, dzięki wsparciu Onet.pl, możemy się odwdzięczyć polskim użytkownikom – powiedział Jon von Tetzchner, CEO, Opera Software. Nasze partnerstwo z Onetem umożliwi łatwe wyszukiwanie informacji i korzystanie z nich w najwygodniejszy dla użytkowników sposób. To wspaniała okazja, aby potwierdzić naszego zaangażowanie w Polsce i podziękować za wsparcie.

Wczoraj, we Wrocławiu, Opera Software oficjalnie otworzyła biuro i centrum rozwojowe.

www.opera.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top