Onet.pl z Blip.pl i Twitter.com

Portal Onet.pl rozpoczął publikowanie wiadomości w serwisach społecznościowych: Blip.pl i Twitter.com. W obu pojawiają się na bieżąco nie tylko informacje z serwisu Wiadomości.onet.pl ale także najciekawsze aktualne treści z innych serwisów Onetu.
Blip.pl to polski serwis społecznościowy pozwalający na prowadzenie tzw. mikroblogów (długość publikowanej wiadomości nie może przekraczać 140 znaków, wiadomość może być tekstowa, dźwiękowa i wideo). Twitter.com to amerykański serwis społecznościowy tego rodzaju.

Onet udostępnia informacje w Blip.pl i Twitter.com, bo serwisy te grupują aktywnych internautów, którzy chcą się informować o tym, co robią w danej chwili i chcą dowiadywać się co robią inni. Naszą misją jest dostarczanie różnorodnych informacji na wszelkie możliwe sposoby, korzystamy zatem także z możliwości jakie dają te serwisy. Onet dysponuje ogromnym bogactwem treści, które mogą zainteresować społeczności mikroblogowe – mówi Monika Lech, wydawca serwisów informacyjnych Onet.pl.

Poza informacjami o charakterze newsowym Onet dostarcza także wybrane aktualne wątki z forów, wpisy z blogów, krótkie filmy etc.Onet.pl w obu serwisach działa na takich samych zasadach jak inni członkowie tych społeczności, czyli występuje jako użytkownik (o nazwie Onet lub Onet.pl),  publikujący swoje wpisy.

Cieszymy się, że Onet dołącza do Blipa. Użytkownicy Blipa są ciekawi tego, co dzieje się na świecie i chętnie otrzymują informacje nie tylko o tym, co dzieje się u ich znajomych, ale także najnowsze wiadomości, które często inicjują ciekawe dyskusje – mówi Marcin Jagodziński, współtwórca Blipa.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top