Onet Webfestival – koncerty w polskiej sieci

Onet Webfestival to cykl koncertów, profesjonalnie zarejestrowanych wyłącznie na potrzeby emisji w sieci. Już teraz w serwisie Muzyka.onet.pl można obejrzeć koncert Kasi Cerekwickiej, który odbył się w ramach pierwszej edycji Onet Webfestival. W koncercie, oprócz Kasi Cerekwickiej, wziął także udział Tomek Makowiecki oraz debiutujący zespół Nefer, który niebawem wyda swoją pierwszą płytę. Występy zostały zarejestrowane przy udziale publiczności w studiu telewizji TVN.
Podczas koncertu dla Onet.pl Kasia Cerekwicka zaprezentowała materiał ze swojej najnowszej płyty „Pokój 203”, która miała premierę na początku października ubiegłego roku. Tomek Makowiecki promował piosenki pochodzące z albumu „Ostatnie wspólne zdjęcie”, natomiast nastoletni muzycy z zespołu Nefer, zagrali kompozycje z ich debiutanckiego albumu, który będzie miał swoją premierę pod koniec stycznia.

Już teraz, oprócz koncertu Kasi Cerekwickiej, w portalu można obejrzeć fragmenty występów Tomka Makowieckiego i zespołu Nefer. Pełny koncert Makowieckiego będzie dostępny w serwisie Muzyka.onet.pl 28 stycznia, z kolei koncert Nefer będzie miał swoją premierę 4 lutego. Oprócz materiałów z występów polskich artystów, na stronach Onet.pl internauci mogą również obejrzeć specjalnie przeprowadzone z tej okazji wywiady.

Koncert został zarejestrowany w studiu telewizji TVN w Krakowie, przy udziale publiczności wyłonionej w specjalnym konkursie. To pierwsza edycja Onet Webfestival, w najbliższym czasie planowane są kolejne koncerty z tego cyklu.

www.teledyski.onet.pl/,1464130,specjalne.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top