OnetKonekt gra z Wielką Orkietrą

Opublikowano: 9 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Działanie na rzecz tegorocznej akcji Orkiestry jest również wspólnym przedsięwzięciem portalu Onet.pl i Energis Polska, firmy telekomunikacyjnej zapewniającej zaplecze technologiczne usługi dostępowej OnetKonekt.

W tym roku, w dniu Finału, cała opłata, którą ponosi Internauta za połączenie z siecią poprzez OnetKonekt zasili konto Orkiestry.

Na oficjalnych stronach Orkiestry (wosp.org.pl) można przeczytać:
„Cały przychód z tego numeru w dniu Finału wpłynie na nasze konto. Inaczej mówiąc – łącząc się, 12 stycznia, z Internetem poprzez OnetKonekt wspieracie cel XI Finału jakim jest zakup sprzętu medycznego dla oddziałów niemowlęcych i dzieci młodszych, do czego zachęcamy całym sercem!!!”.

Opłata za połączenie z numerem 020 95 80 (OnetKonekt) 12 stycznia wynosi, jak w każdą niedzielę, 29 groszy plus 7% VAT za impuls naliczany co 6 minut.

http://www.konekt.onet.pl
http://www.wosp.org.pl

Sylwester KozakOnetKonekt gra z Wielką Orkietrą

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.