OnetTelefon łączy ze światem

Oferta usług telekomunikacyjnych portalu Onet.pl została rozszerzona o tanie rozmowy zagraniczne. OnetTelefon oferuje połączenia w cenie 35 groszy brutto za minutę.

Usługa jest przeznaczona dla wszystkich abonentów TP SA, używających telefonów stacjonarnych. Wystarczy zadzwonić na numer 0-708 177 800.

Użytkownik usługi OnetTelefon nie musi podpisywać żadnych umów, kupować kart-zdrapek, dokonywać jakichkolwiek przedpłat czy dzwonić przy pomocy komputera.

Wystarczy podnieść słuchawkę zwykłego telefonu stacjonarnego i zadzwonić na numer 0-708 177 800, następnie wykręcić ’00’, dodać numer kierunkowy kraju i wybrać żądany numer. Rozliczenie za rozmowę zostanie dostarczone na comiesięcznym rachunku TP SA.

Usługa OnetTelefon realizowana jest w całości z wykorzystaniem tradycyjnych łączy telefonicznych. Zapewnia to znakomitą jakość rozmowy, co odróżnia ją od popularnych ostatnio substytutów: dzwonienia z komputera, czy też przy użyciu niektórych kart-zdrapek.

OnetTelefon zapewnia połączenia do 26 krajów (m.in. Europy Zachodniej, USA, Kanady, Australii), jak również do sieci komórkowych pięciu państw (m.in. USA i Kanady). Liczba dostępnych krajów będzie się szybko powiększać.

Usługa ta ma szansę na sukces rynkowy ze względu na bardzo konkurencyjne ceny połączeń i niewątpliwą prostotę jej użycia – powiedział Łukasz Wejchert, prezes zarządu Onet.pl.

OnetTelefon jest produktem Energis Polska Sp. z o. o. , oferowanym przy wsparciu marketingowym Onet.pl SA.

http://www.telefon.onet.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry