Open Finance licytuje kredyty na AukcjeKredytowe.pl

Open Finance rozpoczyna współpracę z internetowym serwisem AukcjeKredytowe.pl W ramach zawartej umowy, przystąpi do licytowania aukcji kredytów hipotecznych, refinansowych i pożyczek hipotecznych.
Klientów zainteresowanych inwestowaniem, kredytami oraz zarządzaniem pieniędzmi, będzie obsługiwać ponad 380 doradców, pomagających w wyborze produktów finansowych z oferty ponad 40 banków, funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeniowych. Firma jest częścią grupy Noble Banku, specjalizującego się w usługach bankowości prywatnej, notowanego od maja 2007 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Open Finance dysponuje 47 własnymi oddziałami i centrami regionalnymi doradców mobilnych Open Direct. Jeden z oddziałów zlokalizowany jest w Irlandii, w Dublinie.

AukcjeKredytowe.pl jest pierwszą w Polsce platformą internetowych aukcji produktów finansowych. W licytacjach uczestniczy już 10 instytucji finansowych, są to banki i firmy doradztwa kredytowego. Z pomocy serwisu przy wyborze najlepszej oferty kredytowej, skorzystało 16 tys.  Klientów. Co miesiąc, Użytkownicy serwisu otwierają aukcje o łącznej wartości ponad 100 milionów złotych, natomiast wartość zrealizowanych kredytów, również w ujęciu miesięcznym, przekracza 10 mln zł.

– Osiągane obecnie wyniki sprzedaży dają nam niemal 5% udział w rynku kredytów hipotecznych sprzedawanych przez Internet – mówi Rafał Skarzyński z serwisu AukcjeKredytowe.pl – planujemy do końca 2008 r. zwiększyć nasz udział do 10%, będzie to możliwe m.in. dzięki wprowadzeniu własnego programu afiliacyjnego oraz programu lojalnościowego, premiującego Użytkowników polecających serwis.

Wkrótce, grono instytucji współpracujących z serwisem powiększy się o kolejne banki. Zwiększy się również zakres licytowanych produktów, oprócz kredytów będzie można również otwierać aukcje lokat i produktów inwestycyjnych.

www.aukcjekredytowe.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top