Opolskie Debiuty na żywo w INTERIA.PL

Opublikowano: 13 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Nie w telewizji, lecz w telewizji interaktywnej iTVP.PL dostępnej w portalu INTERIA.PL można będzie obejrzeć w piątek, 10 czerwca, bezpośrednią transmisję z koncertu ‚Debiuty’, rozpoczynającego 42. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu.

Tegoroczny Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu zainaugurują dwa koncerty – ‚Debiuty’ i ‚Premiery’. Pierwszy z nich nie będzie transmitowany na żywo przez TVP. Telewidzowie obejrzą relację z koncertu z tygodniowym poślizgiem, ale z możliwości uczestnictwa w transmisji na żywo mogą skorzystać internauci. Dzięki współpracy INTERIA.PL z internetową Telewizją Polską (iTVP), użytkownicy portalu będą mogli oglądać ‚Debiuty’ w czasie rzeczywistym.

W INTERIA.PL pojawią się także w transmisji na żywo pozostałe festiwalowe koncerty, w tym ‚Superjedynki’, podczas których ogłaszane są wyniki największego w Polsce plebiscytu muzycznego, wyłaniającego najlepszych polskich artystów w okresie ‚od Opola do Opola’.

Na muzycznych stronach portalu udostępniany będzie dodatkowo specjalny program ‚Sceny zza sceny’, przygotowany przez iTVP i poświęcony kulisom opolskiego festiwalu. Internauci będą mogli dzięki niemu poczuć klimat panujący w kuluarach festiwalu, sprawdzą, czy wykonawcy mają tremę i co myślą o konkurencji oraz zobaczą przygotowania do występów.

http://www.superjedynki.interia.pl

Sylwester KozakOpolskie Debiuty na żywo w INTERIA.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.