Opolskie Debiuty na żywo w INTERIA.PL

Nie w telewizji, lecz w telewizji interaktywnej iTVP.PL dostępnej w portalu INTERIA.PL można będzie obejrzeć w piątek, 10 czerwca, bezpośrednią transmisję z koncertu ‘Debiuty’, rozpoczynającego 42. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu.

Tegoroczny Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu zainaugurują dwa koncerty – ‘Debiuty’ i ‘Premiery’. Pierwszy z nich nie będzie transmitowany na żywo przez TVP. Telewidzowie obejrzą relację z koncertu z tygodniowym poślizgiem, ale z możliwości uczestnictwa w transmisji na żywo mogą skorzystać internauci. Dzięki współpracy INTERIA.PL z internetową Telewizją Polską (iTVP), użytkownicy portalu będą mogli oglądać ‘Debiuty’ w czasie rzeczywistym.

W INTERIA.PL pojawią się także w transmisji na żywo pozostałe festiwalowe koncerty, w tym ‘Superjedynki’, podczas których ogłaszane są wyniki największego w Polsce plebiscytu muzycznego, wyłaniającego najlepszych polskich artystów w okresie ‘od Opola do Opola’.

Na muzycznych stronach portalu udostępniany będzie dodatkowo specjalny program ‘Sceny zza sceny’, przygotowany przez iTVP i poświęcony kulisom opolskiego festiwalu. Internauci będą mogli dzięki niemu poczuć klimat panujący w kuluarach festiwalu, sprawdzą, czy wykonawcy mają tremę i co myślą o konkurencji oraz zobaczą przygotowania do występów.

http://www.superjedynki.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry