Oprogramowanie Microsoft dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Opublikowano: 5 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Talex podpisał kolejną umowę na dostawę oprogramowania Microsoft w ramach umowy Select. Tym razem oprogramowanie systemowe oraz aplikacje biurowe zostaną dostarczone do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wartość podpisanego kontraktu wynosi blisko 1 mln zł.

Zawarta w dniu wczorajszym umowa przewiduje dostawę kilkuset licencji na oprogramowanie biurowe Microsoft Office, a także licencji na oprogramowanie systemowe oraz licencji dostępowych do serwera MS Windows 2000 Server. Nie jest to pierwszy kontrakt realizowany przez Talex dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W ubiegłym roku poznański integrator również zwyciężył w przetargu na dostawę oprogramowania Microsoft dla Kancelarii.

Talex należy do grona największych partnerów Microsoft w Polsce. Firma posiada status Large Account Reseller uprawniający do sprzedaży wielowolumenowych licencji Select. Ponadto Talex oferuje usługi wsparcia technicznego dla produktów Microsoft, których poziom potwierdza tytuł Microsoft Gold Certified Partner for Support Services.

http://www.talex.pl

Sylwester KozakOprogramowanie Microsoft dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.