Optimum Public Relations w Internecie

Optimum PR uruchomiła nowy serwis internetowy. Jego zadaniem jest pomoc w promowaniu oferty agencji oraz wspomaganie działań e-PR prowadzonych dla Klientów. Nowa witryna znajduje się pod adresem www.optimumpr.pl

'Każdy ma swoją historię, czasem warto o niej opowiedzieć…’ – tak brzmi pierwsze hasło nowej witryny. W serwisie wykorzystano kilkanaście fotografii osób wykonujących określony zawód lub znajdujących się w niecodziennych sytuacjach. Jednocześnie każda z tych osób wypowiada jedno zdanie, które kontrastuje z przedstawionym obrazem. 'Zależało nam, aby poprzez prostą metaforę ukazać istotę public relations, którą jest świadome komunikowanie. Metafora jest przesłaniem skierowanym do firm i organizacji – dopóki nie będą one dbać o procesy komunikacji z rynkiem, wizerunek i wyobrażenia na ich temat będą kształtowane w oparciu o powierzchowną obserwacją, raczej plotki niż fakty, zatem o nieprzewidywalne czynniki, którymi ciężko zarządzać.’ – tłumaczy Marek Massalski, założyciel Optimum PR.

Usługi Optimum PR proponowane są podmiotom, które w oparciu o świadomą komunikację z otoczeniem chcą kształtować własny wizerunek. Praktycznie każda firma dysponuje własnym, indywidualnym bogactwem informacyjnym, które można z pożytkiem i mądrze wykorzystywać. W procesie komunikacji największe znaczenie mają jakość informacji, styl ich przekazywania oraz wiedza potrzebna do prowadzenia umiejętnej dystrybucji informacji na zewnątrz i wewnątrz firmy. Powyższe kwestie ujęte w kontrolowany proces komunikowania, pozwalają świadomie wpływać na postrzeganie nas przez innych. Dlatego drugie hasło serwisu brzmi: 'Jak i o czym informujesz, mówi wiele o tym, kim jesteś…’

Wraz z uruchomieniem nowej witryny utrwala się oferta Optimum PR. Na liście usług, obok szkoleń dla menedżerów z komunikowania i prezentacji, znajdują się budowa strategii PR do samodzielnego wdrażania przez organizacje, zarządzanie treściami materiałów informacyjnych firm, audit serwisów WWW oraz mediacje dla przedsiębiorstw. Optimum PR zamierza w bieżącym roku położyć szczególny nacisk na propagowanie wśród firm usług mediacji jako alternatywnego, pozasądowego sposobu rozwiązywania konfliktów i sporów. W najbliższej przyszłości w ofercie znajdzie się także system informatyczny do zarządzania biurem prasowym w witrynach internetowych Klientów agencji.

Integralną częścią witryny jest biuro prasowe, które służyć będzie wybranym Klientom agencji. Dzięki temu rozwiązaniu za pośrednictwem serwisu będą dystrybuowane do mediów materiały prasowe. Narzędzie pozwala zarządzać procesem publikacji komunikatów w witrynie oraz w znacznym stopniu automatyzuje proces dystrybuowania do mediów materiałów prasowych. Aplikację biura prasowego dostarczyła i wdrożyła firma Net.PR.pl, projekt serwisu zrealizowała agencja Red-Line wspólnie z firmą epinoo.pl .

http://www.optimumpr.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top