Option One dla Gillette

Wylosowano zwycięzcę ogólnopolskiej loterii „Kup Gillette – wygraj Subaru”. Szczęśliwym wygranym jest mieszkaniec okolic Płocka, i to do niego trafiła główna nagroda – nowe, sportowe SUBARU Impreza WRX.

„Jestem zaskoczony i podekscytowany, nie mogłem się doczekad odbioru samochodu. Od dawna używam kosmetyków Gillette, tym chętniej wziąłem udział w loterii. Nawet nie przypuszczałem, że zakup kolejnego produktu sprawi mi taką niespodziankę” – komentuje swoją wygraną Pan Tomasz. Aby wygrad Subaru: – wystarczyło, w dniach 12.01.2009- 22.03.2009, kupić jeden z kosmetyków Gillette lub maszynki jednoczęściowe Blue3 i wysład sms na numer 70701 z telefonu komórkowego, w treści wpisując numer kodu kreskowego zakupionego produktu.

Zwycięzca odebrał swoją nagrodę z rąk przedstawicieli marki Gillette oraz organizatora loterii – firmy Option One sp. z o.o. w piątek 15 maja, w jednym z salonów marki Subaru w Warszawie. Firma Procter & Gamble powierzyła realizację akcji agencji Option One sp. z o.o., która jako profesjonalny organizator konkursów i loterii opracowała mechanikę loterii sms, wdrożyła system komunikacji z konsumentami oraz zajęła się zakupem i logistyką nagród.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry