Orange i F-Secure – pełna ochrona przed zagrożeniami mobilnymi

Firma F-Secure najszybciej rozwijająca się spółka giełdowa w dziedzinie ochrony antywirusowej i zapobiegania włamaniom, podpisała umowę z Orange w Wielkiej Brytanii na dostarczenie użytkownikom sieci rozwiązania F-Secure Mobile Anti-Virus, zabezpieczającego inteligentne telefony przed zagrożeniami mobilnymi.

Dzięki wykorzystaniu aktualizacji dostępnej za pomocą sieci klienci Orange zyskają stałą ochronę danych.

Użytkownicy od sierpnia 2006 roku zyskają możliwość pobierania rozwiązania F-Secure Mobile Anti Virus za pomocą strony Orange, które natychmiast po aktywacji będzie chroniło ich telefony. Zainteresowani taką usługą będą mogli skorzystać z tygodniowej wersji próbnej. Po upływie 7 dni  opłata za korzystanie z programu antywirusowego, ok. 2.20 EUR za miesiąc, będzie pobierana automatycznie poprzez usługę SMS Premium.

W lipcu 2005 r podobną umowę dotyczącą ochrony telefonów użytkowników sieci zawarła z F-Secure filia Orange w Szwajcarii. Planowane jest rozszerzenie porozumienia  na inne kraje, w których obecna jest sieć Orange. Umowa umacnia pozycję firmy F-Secure na rynku zabezpieczeń telefonów inteligentnych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top