ORBA wygrywa PayPal Integration Challenge – Poland 2014

Opublikowano: 15 grudnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wdrożenie firmy ORBA dla klubu zakupowego ZłoteWyprzedaże.pl wygrało konkurs „PayPal Integration Challenge – Poland 2014” na najlepsze wdrożenie systemu płatności PayPal.

zloteWdrożenie dla ZłoteWyprzedaże.pl polegało na migracji autorskiego rozwiązania w technologii .NET na platformę Magento Community Edition. Opracowano również nowe procedury zarządzania ofertą oraz raportowania sprzedaży, a przygotowana platforma została zintegrowana z kilkunastoma systemami zewnętrznymi, m.in. sheepla, bramki platności, systemy do wysylki e-mail, systemy raportowe.

Optymalizacja modułu płatności i dostosowanie do urządzeń mobilnych pozwoliły na zwiększenie konwersji przy jednoczesnym zmniejszeniu czasu finalizowania transakcji, który obecnie jest krótszy niż 10 sekund.

Dzięki najlepszemu wdrożeniu systemu PayPal, ORBA będzie przez najbliższy rok rekomendowana przez PayPal do wdrożeń w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Zespół wdrożeniowy składał się ze specjalistów z trzech agencji: ORBA, BI Architects oraz Divante.

Sylwester KozakORBA wygrywa PayPal Integration Challenge – Poland 2014

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.