Orbis nowym klientem SARE

Uruchomiony niedawno pod adresem orbisonline.pl system rezerwacji miejsc noclegowych w hotelach należących do Grupy Hotelowej Orbis wykorzystuje SARE – pierwsze polskie narzędzie do e-mail marketingu dostępne w modelu ASP. Dzięki temu Klienci zainteresowani nowościami czy ofertami promocyjnymi będą otrzymywali je natychmiast prosto na swoje skrzynki e-mail.

Orbis zdecydował się na wybór SARE z uwagi na wysoką jakość narzędzia pod względem funkcjonalnym oraz bardzo bogaty system raportowania. Implementacja tego rozwiązania łączyła się z przystosowaniem niektórych jego funkcji specjalnie na potrzeby systemu rezerwacji miejsc noclegowych OrbisOnLine.

SARE to narzędzie, które umożliwia firmom wysyłkę newsletterów i biuletynów, realizację kampanii mailingowych, wspomaga relacje inwestorskie i działania PR. System dostępny jest stale z poziomu przeglądarki internetowej, nie wymaga więc instalacji na komputerze użytkownika. SARE pozwala na stworzenie wiadomości w formacie html, rozesłanie jej do odbiorców, personalizację mailingu oraz pełną kontrolę wyników kampanii.

http://www.sare.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top