Oriaq zbada funkcjonalność serwisów holdingu INFOR PL

Spółka Oriaq z Grupy IQS nawiązała współpracę z holdingiem INFOR PL. Wspólne działania dotyczą badań funkcjonalności i użyteczności stron internetowych holdingu.

„Nawet najlepiej przygotowane serwisy internetowe wymagają przeprowadzenia okresowej analizy i oceny z punku widzenia użytkownika. Wzajemna współpraca to przykład odpowiedzialnego podejścia do rozwoju i zmian. Świadczy o tym, że INFOR PL traktuje swoich użytkowników jako partnerów biznesowych” – komentuje Bartłomiej Zarębski, prezes firmy Oriaq.

W badaniach mają zostać wykorzystane innowacyjne techniki badawcze Oriaq Solutions, które opierają się na unikalnej metodologii z wykorzystaniem najnowszej technologii i są dobierane indywidualnie do potrzeb danego klienta. Dzięki temu INFOR PL zdobędzie nie tylko analizę aktualnej sytuacji, ale także praktyczne wskazówki biznesowe.

„Realizując misję INFOR to Internet od lat staramy się o skutecznie wykorzystywać zarówno wyniki prowadzonych badań jak i wiedzę o rynku” – mówi Jan Jaworowski – pełnomocnik Zarządu ds. Internetu w holdingu INFOR PL. „Tym razem uznaliśmy, że doświadczony i wiarygodny partner, jakim jest Oriaq pomoże nam wypracować  jeszcze lepsze rozwiązania tak, aby nie tylko dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań użytkowników, ale i je wyprzedzać”.

Współpraca obu firm ma charakter kompleksowy i zakłada przeprowadzenie wielu badań do końca roku. Strony myślą jednocześnie o przedłużeniu i pogłębieniu współpracy w 2010 roku.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry