Oriaq zbada funkcjonalność serwisów holdingu INFOR PL

Spółka Oriaq z Grupy IQS nawiązała współpracę z holdingiem INFOR PL. Wspólne działania dotyczą badań funkcjonalności i użyteczności stron internetowych holdingu.

„Nawet najlepiej przygotowane serwisy internetowe wymagają przeprowadzenia okresowej analizy i oceny z punku widzenia użytkownika. Wzajemna współpraca to przykład odpowiedzialnego podejścia do rozwoju i zmian. Świadczy o tym, że INFOR PL traktuje swoich użytkowników jako partnerów biznesowych” – komentuje Bartłomiej Zarębski, prezes firmy Oriaq.

W badaniach mają zostać wykorzystane innowacyjne techniki badawcze Oriaq Solutions, które opierają się na unikalnej metodologii z wykorzystaniem najnowszej technologii i są dobierane indywidualnie do potrzeb danego klienta. Dzięki temu INFOR PL zdobędzie nie tylko analizę aktualnej sytuacji, ale także praktyczne wskazówki biznesowe.

„Realizując misję INFOR to Internet od lat staramy się o skutecznie wykorzystywać zarówno wyniki prowadzonych badań jak i wiedzę o rynku” – mówi Jan Jaworowski – pełnomocnik Zarządu ds. Internetu w holdingu INFOR PL. „Tym razem uznaliśmy, że doświadczony i wiarygodny partner, jakim jest Oriaq pomoże nam wypracować  jeszcze lepsze rozwiązania tak, aby nie tylko dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań użytkowników, ale i je wyprzedzać”.

Współpraca obu firm ma charakter kompleksowy i zakłada przeprowadzenie wielu badań do końca roku. Strony myślą jednocześnie o przedłużeniu i pogłębieniu współpracy w 2010 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry