Oriflame z SARE

Z początkiem nowego roku szwedzka firma kosmetyczna Oriflame rozpoczęła współpracę ze specjalizującą się w e-mail marketingu spółką SARE.

– Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie SARE, ponieważ jesteśmy przekonani, że profesjonalny system do e-mail marketingu znajduje doskonałe zastosowanie w komunikacji wewnętrznej. To rozwiązanie pozwala nam w szybki sposób dotrzeć z precyzyjnym komunikatem do naszych konsultantów w całym kraju – mówi Radosław Napieraj z Oriflame Poland.

Wdrożony właśnie w Oriflame Poland system do e-mail marketingu SARE ma usprawnić przepływ informacji pomiędzy firmą a niezależnymi konsultantami pracującymi na terenie całego kraju. Z wiadomości wysyłanych za pośrednictwem SARE konsultanci dowiadują się zarówno o przygotowanych dla nich ofertach cenowych, nowych produktach, jak również wydarzeniach i akcjach, w które mogą się zaangażować.

Oriflame jest międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią. Obecnie działa w 57 krajach i prowadzi sprzedaż kosmetyków wyłącznie poprzez konsultantów.

www.sare.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry