OS3 dla Fundacji Izabeli i Adama Małyszów

Od listopada pod adresem fundacjamalysz.pl można oglądać nowy serwis internetowy poświęcony działalności Fundacji Izabeli i Adama Małyszów. Witrynę przygotowała agencja interaktywna OS3 multimedia, której zadaniem jest kompleksowe budowanie i umacnianie wizerunku fundacji w internecie.

„Jako agencja jesteśmy odpowiedzialni m.in. za realizację serwisu internetowego fundacji oraz pomoc w pozyskiwaniu środków poprzez internet. Dbamy nie tylko o sam serwis, ale również zaczynamy pracować nad tworzeniem i utrzymywaniem na najwyższym poziomie wszystkich innych działań promujących fundację on-line. Dzięki kompleksowej obsłudze zapewnimy fundacji spójny przekaz, zapadającą w pamięć identyfikację oraz silne oddziaływanie na internautów. Wierzymy, że nasz pierwszy krok, jakim jest witryna fundacji, to początek wspólnej drogi do osiągnięcia sukcesu silnego, pozytywnego i przyjaznego odbiorcom wizerunek fundacji w internecie.” – powiedział Tomasz Pruszczyński dyrektor zarządzający OS3 multimedia.

„W podejmowanych przez nas działaniach serwis internetowy jest ważnym elementem pozwalającym Fundacji na kontakt z osobami, które potrzebują naszego wsparcia, jak również z tymi, którzy tego wsparcia chcą udzielić. Dlatego działania związane z serwisem są dla nas bardzo istotne.”- powiedziała Izabela Małysz Prezes Fundacji.

http://www.fundacjamalysz.pl
http://www.os3.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top