OS3 dla Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej

Agencja interaktywna OS3 multimedia stworzyła nowy serwis internetowy Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Pod adresem fnp.org.pl umieszczane są informacje o programach Fundacji wpierających polskich uczonych i instytucje naukowe.

Polscy naukowcy za pomocą Internetu mogą w łatwy sposób znaleźć informacje na temat możliwości uzyskania różnego rodzaju stypendiów lub subwencji oraz propozycje współpracy międzynarodowej. Na stronie fnp.org.pl znajdują się zasady przyznawania grantów naukowych, zamieszczone są także listy dotychczasowych laureatów i beneficjentów konkursów FNP . Strona Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej przedstawia również wydawane przez nią publikacje.

– Zależało nam na tym, aby nasza strona internetowa była przejrzysta, łatwa w nawigacji i obsłudze. Chcemy, by struktura witryny pozwalała na szybki dostęp do poszukiwanych przez polskich naukowców informacji. Zaproponowany przez agencję OS3 multimedia elegancki wygląd strony jest trafnym dopełnieniem prezentowanych w serwisie treści. – powiedział Tomasz Perkowski, wiceprezes ds. rozwoju i informacji , Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.

http://www.os3.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry