OS3 dla marki Levis

Opublikowano: 12 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

levis-farby.pl to trzeci serwis wykonany przez agencję OS3 multimedia na zlecenie Kujawskiej Fabryki Farb i Lakierów Nobiles Sp. z o.o. Kompleksowa obsługa firmy przez agencję objęła już wykreowanie internetowego wizerunku marek Sadolin oraz Nobiles.

Jednym z podstawowych założeń serwisu jest promowanie i pozycjonowanie marki Levis jako nowoczesnej, inspirującej i prestiżowej.

„W serwisie zastosowaliśmy efektowne rozwiązania w zakresie nawigacji oraz wizualizacji. Swój oryginalny i świeży styl, strona zawdzięcza umiejętnemu łączeniu filozofii marki z odpowiednią grafiką. Marka Levis w wydaniu internetowym czerpie natchnienie z doskonałych form świata zewnętrznego i w swoim założeniu ma stanowić bardzo wyrazisty przekaz” – powiedział Michał Korepta – koordynator projektu Levis w OS3 multimedia.

„Podobnie jak przy poprzednich projektach obdarzyliśmy agencję dużym zaufaniem. Znajomość naszych potrzeb i wyczucie stylu zadecydowały o ostatecznej formie nowego serwisu marki Levis. Dzięki spójności wszystkich naszych dotychczasowych realizacji możemy pochwalić się silnym i wyrazistym wizerunkiem naszych marek w internecie.” – powiedziała Daria Bielska brand manager marki Levis.

http://www.levis-farby.pl

Sylwester KozakOS3 dla marki Levis

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.