OS3 dla marki Reporter

Opublikowano: 22 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wraz z sezonem wiosna/lato 2004 marka Reporter zmienia swoje oblicze. Projektowany i obsługiwany przez agencję OS3 multimedia serwis reporter.com.pl po pół roku przeszedł gruntowną przebudowę. Wszystkie materiały poligraficzne, podobnie jak w przypadku poprzedniej kolekcji, przygotowała JOTKA print design. Fotografie wykorzystane w serwisie i poligrafii powstały w studiu fotograficznym INIS fotografia. Wszystkie trzy firmy budujące wizerunek marki Reporter są częścią grupy medialnej OS3 group.

„Od początku współpracy OS3 group z marką Reporter założyliśmy, że wszystkie działania OS3 multimedia, INIS i JOTKI będą spójne. Serwis internetowy ciągle się rozwija nawiązując bezpośrednio do tego, co pojawia się w promocyjnych materiałach drukowanych Reportera. Wykorzystujemy istnienie grupy do tworzenia silnych przekazów, które przynoszą naszemu klientowi wymierne efekty. Zależy nam, aby internauta pozytywnie utrwalił markę Reporter i przypomniał sobie o niej podczas zakupów, żeby strona Reportera mocno wyróżniała się na tle konkurencji.” – powiedział Michał Korepta – koordynator projektu Reporter w OS3 multimedia.

Strona adresowana jest przede wszystkim do osób ceniących wygodną, luźnąi modną odzież. Główne założenie serwisu to promowanie i pozycjonowanie marki Reporter jako trendowej, nowoczesnej i dynamicznej.

http://www.reporter.com.pl

Sylwester KozakOS3 dla marki Reporter

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.