OS3 dla Nobiles po raz drugi

Na zlecenie Kujawskiej Fabryki Farb i Lakierów Nobiles Sp. z o.o. , agencja OS3 multimedia wykonała serwis internetowy korporacyjno-produktowy. Jest to już druga wspólna produkcja. Wcześniej agencja zajęła się wykreowaniem internetowego wizerunku marki Sadolin.

„Odbiorcy naszego serwisu internetowego będą szukali w nim głównie danych technicznych na temat samych produktów, informacji o technikach ich aplikacji, bezpieczeństwie stosowania, jak również porad i inspiracji. Wychodząc naprzeciw potrzebom internautów nasz serwis dostarcza wszystkich tych informacji, stanowiąc praktyczne, aktualne i wiarygodne źródło wiedzy o firmie Nobiles i naszych produktach. Niezwykle oryginalna, ciekawa i przyjazna użytkownikowi kreacja graficzna strony z pewnością sprawi, że będziecie Państwo chętnie ją odwiedzać
w poszukiwaniu adekwatnych do potrzeb produktów oraz inspiracji” powiedziała Daria Bielska kierownik produktu w dziale marketingu Nobiles.

W serwisie dostępna jest pełna oferta produktów Nobiles podzielona według rodzaju zastosowań. Internauci znajdą tu bazę wiedzy o farbach do ścian, fasad, metali i produktach do drewna. Każdy, kto przygotowuje się do rozpoczęcia malowania ma szansę zapytania eksperta Nobiles o radę. Dział „wizualizacje” oferuje internautom galerię fotografii wnętrz oraz fasad. Ta część serwisu pełni rolę inspiracji, pokazuje najnowsze trendy w doborze kolorów. Niezdecydowanym polecamy historię „Wojna płci według Nobiles”.

„Serwis nobiles.pl to już druga wspólna produkcja Nobiles i OS3. Znajomość potrzeb i oczekiwań klienta bez wątpienia bardzo pomogła nam w pracach nad tą stroną. Wiedza zespołu OS3 multimedia i jasno określone cele Nobiles dotyczące serwisu, pozwoliły zarówno na wykreowanie spójnego i wyraźnego wizerunku marki, jak i na stworzenie serwisu użytecznego dla internautów. Liczymy na to że podczas zakupu farb i produktów do drewna internauci mający w pamięci strony internetowe firmy Nobiles będą wybierali właśnie tą markę.” powiedział Michał Korepta – koordynator projektu Nobiles w OS3 multimedia.

http://www.nobiles.pl
http://www.os3.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry