OS3 dla Tally Weijl

Agencja interaktywna OS3 multimedia wygrała międzynarodowy przetarg na stworzenie serwisu internetowego marki odzieżowej Tally Weijl. Strona przygotowana została z myślą o klientkach Tally Weijl z siedemnastu krajów świata.

– Wybraliśmy agencję interaktywną OS3 multimedia, ponieważ jest to zespół profesjonalistów o dużym doświadczeniu w budowaniu wizerunku marek w Internecie. Ważnym czynnikiem w wyborze agencji był także partnerski system współpracy. Umiejętność działania w międzynarodowym środowisku jest dla nas jednym z dowodów kompetencji do stworzenia serwisu skierowanego do interkulturowej grupy docelowej – powiedział Michael Haag, Head of Marketing Tally Weijl.

Tally Weijl to międzynarodowa firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą seksownej mody dla młodych i pewnych siebie kobiet. Tally Weijl jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych wśród swojej grupy docelowej. Sieć sprzedaży obejmuje ponad 200 markowych sklepów oraz 600 punktów dystrybucji w 17 krajach świata, począwszy od Portugalii, przez Irlandię i Austrię po Rosję, Turcję i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

– Projektując serwis Tally Weijl, zastosowaliśmy połączenie zdjęć wizerunkowych o seksownym, ostrym wydźwięku z delikatnymi, miękkimi animacjami. Przeplatanie elementów drapieżnych z subtelnymi tworzy przekaz trafiający do wysokich aspiracji estetycznych użytkowniczek traktujących własny styl jako alternatywę wobec wyglądu setek ‘takich samych’ osób wokół. W warstwie kolorystycznej serwis pozostał wierny odcieniom różu, jakie zostały użyte w znaku firmowym producenta. Całość dopełniona jest delikatnie połyskującymi diamencikami, które tworzą efekt glamour tak obecnie popularny wśród najbardziej prestiżowych kreatorów mody – powiedział Marcin Macionczyk, Dyrektor Kreatywny OS3 multimedia.

– Tally Weijl to nasz pierwszy Klient, którego obsługiwać będziemy na wielu rynkach zagranicznych. Wybór naszej firmy jako agencji jest dla nas kolejnym dowodem na to, że prezentujemy międzynarodowy standard usług i staliśmy się atrakcyjnym partnerem dla Klientów z całego świata – powiedział Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu OS3 multimedia.

http://www.tallyweijl.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry