OS3 multimedia dla Banku BPH

W lipcu 2004 roku, Bank BPH ogłosił wyniki przetargu, którego przedmiotem był wybór agencji odpowiedzialnej za stworzenie prezentacji multimedialnej poświęconej systemowi MultiCash PRO. Do przetargu zaproszone zostały kluczowe polskie agencje interaktywne, z których Bank BPH wybrał OS3 multimedia.

Przygotowana przez agencję prezentacja poświęcona jest systemowi bankowości elektronicznej MultiCash PRO przeznaczonemu dla dużych przedsiębiorstw. MultiCash PRO to rozwiązanie, które w sposób kompleksowy wspomaga działania finansowo-księgowe w dużych firmach. Adresatami prezentacji są dyrektorzy finansowi decydujący o zakupie tej klasy systemów oraz obecni klienci, którzy już z MultiCash PRO korzystają.

Projekt ten realizuje dwa kluczowe cele, instruktażowy i sprzedażowy. Część „Zobacz jakie to proste” to jasna, funkcjonalna i multimedialna instrukcja obsługi systemu. Dzięki czytelnym animacjom oraz wyjaśnieniom lektora prezentacja nabrała waloru dydaktycznego.

W części o charakterze sprzedażowym „Sprawdź co zyskasz” potencjalni nabywcy mogą przekonać się o zaletach MultiCash PRO. Atrakcyjność wizualną tego działu podnoszą umieszczone w prezentacji trójwymiarowe animacje.

„Prezentacja systemu MultiCash PRO to nasza pierwsza realizacja na zlecenie Banku BPH. Jej podstawowym założeniem było stworzenie zarówno funkcjonalnego narzędzia dla użytkowników, jak i interesującej prezentacji dla potencjalnych nabywców. Wierzymy, że udało nam się spójnie połączyć te dwie funkcje i oddać w ręce użytkowników MultiCash PRO w pełni wartościowy materiał dydaktyczno-sprzedażowy.” – powiedział Marcin Maj Client Service Director OS3 multimedia.

„Innowacyjne podejście naszej agencji do pracy sprawiło, że ta prezentacja to coś więcej niż tylko zaadoptowanie wersji papierowej do formy elektronicznej. Dzięki ciekawym rozwiązaniom graficznym i ciekawej formie przekazu merytorycznego z pewnością będzie się ona wyróżniać na tle innych tego typu materiałów” – dodał.

Ciekawostką tej prezentacji jest fakt, iż poza wspomnianą zawartością merytoryczną zawiera ona również fragmenty utworów muzyki klasycznej. Posiadacze płyty mogą posłuchać między innymi Bacha czy Beethovena. Prezentacja powstała w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

http://www.os3.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top