OS3 multimedia realizuje demo usług SMS ING Banku Śląskiego

Prezentacja dedykowana jest usłudze bankowej oferowanej przez ING Bank Śląski, dzięki której poprzez SMS klienci mają możliwość otrzymywania informacji o swoim rachunku bez potrzeby wychodzenia z domu. Witryna demonstracyjna jest częścią serwisu bankowego i powstała we współpracy ING Banku Śląskiego z agencją interaktywną OS3 multimedia.

„Prezentacja stanowi witrynę demonstracyjną usługi Halo Śląski – SMS Standard i Powiadomienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy ją, aby zaprezentować możliwości jakie daje korzystanie z naszej usługi Halo Śląski. Za pomocą umieszczonego na stronie wirtualnego telefonu komórkowego i instrukcji postępowania każdy może przetestować sposób działania systemu. Użytkownik może sam wpisać do telefonu komendę, zobaczyć odpowiedź i poznać interpretację, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z rzeczywistej usługi.” – stwierdzają Paweł Markiewcz – Naczelnik Zespołu Bankowości Telefonicznej ING Banku Śląskiego oraz Izabela Gajda – menadżer serwisu ing.pl

Interaktywna instrukcja obsługi daje nowe możliwości. Znacznie upraszcza prezentację, a co za tym idzie przekazuje internautom wiedzę w przystępnej i zrozumiałej formie. Ponadto mogą oni wielokrotnie testować usługę w Internecie, co nie wiąże się z żadnymi kosztami. W odróżnieniu od wersji papierowej, instrukcja obsługi on-line stanowi formę szkolenia, powiadamiając użytkownika o ewentualnych błędach.
Grafika serwisu bazuje na firmowych kolorach ING, granatowym i pomarańczowym, co sprawia, że mini serwis doskonale komponuje się z resztą witryny.

„W tym przypadku największy nacisk położyliśmy na funkcjonalność. Przygotowana na zlecenie ING Banku Śląskiego prezentacja ma charakter informacyjno-demonstracyjny i każdy z jej elementów musi być dla odbiorców czytelny i zrozumiały. Chcemy, aby po opuszczeniu witryny każdy zainteresowany wyniósł z niej maksimum wiedzy o możliwościach, jakie daje pakiet usług SMS serwisu Halo Śląski.” – powiedział Marcin Maj Client Service Director OS3 multimedia.

http://www.ing.pl/_itemserver/DemoSMS/index.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top