OS3 multimedia współpracuje z Dr Irena Eris

Opublikowano: 12 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Efektem współpracy jest stworzenie skierowanego do kobiet serwisu produktowo-informacyjnego marki kosmetyków Lirene oraz miniserwisu społecznościowego znamy-sie.pl. Zadaniem przygotowanych przez OS3 serwisów jest wspomaganie realizacji nowej strategii komunikacyjnej marki Lirene poprzez stworzenie platformy wymiany opinii między kobietami, które łączą te same problemy z pielęgnacją cery.

Na znamy-sie.pl istnieje możliwość dzielenia się przez użytkowniczki doświadczeniami dotyczącymi pielęgnacji cery. Ich aktywność dodatkowo stymulują konkursy, w których co miesiąc sto osób, publikujących najciekawsze opinie oraz dziesięć, mających w swoich sieciach powiązań największą liczbę znajomych, nagradzane jest zestawami kosmetyków.

lirene.pl

Założeniem serwisu produktowego była przede wszystkim dostępność informacji i jasność przekazu, ułatwiające szybkie znalezienie produktu najpełniej odpowiadającego potrzebom. Wizualnie serwis jest spójny z nowym brandingiem marki. W chwili obecnej znajdują się w nim prezentacje pięciu kategorii kosmetyków marki Lirene oraz oddzielny dział poświęcony kosmetykom Lirene IDÉALE. W strefie wiedzy umieszczono zestaw artykułów napisanych przez ekspertów Laboratorium Kosmetycznego Dr Ireny Eris.

www.lirene.pl

www.znamy-sie.pl

Robert ZarychtaOS3 multimedia współpracuje z Dr Irena Eris

Podziel się!

O autorze

robert