OS3 multimedia wyburza

Efektowne animacje i zaskakujące rozwiązania techniczne  – to wszystko na www.wyburzenia.pl, serwisie stworzonym przez agencję interaktywną OS3 multimedia na zlecenie firmy SFW Warwas.

Niemal dziesięcioletnia współpraca OS3 multimedia z SFW Warwas zaowocowała wieloma udanymi realizacjami. Serwis wyburzeniowy jest czwartą z nich.

„SFW Warwas to regionalna firma ze Śląska o zasięgu ogólnopolskim. Jako agencja pracujemy dla nich od 2000 roku, można więc śmiało powiedzieć, że razem rozwijaliśmy się na rynku. Efektem tej długofalowej współpracy jest zaufanie, które przekłada się na zlecanie nam przez firmę strategicznej obsługi wszystkich swoich projektów w sieci. To z kolei jest gwarancją spójności i sukcesu prowadzonych działań. – powiedział Marcin Maj, dyrektor zarządzający OS3 multimedia.

„To nie pierwszy projekt, jaki OS3 multimedia dla nas realizuje. Wieloletnia współpraca z nimi to dla nas gwarancja zaufania i profesjonalizmu – począwszy od wstępnego projektu, po finalny produkt. A dyspozycyjność, zaangażowanie i precyzja – to nie tylko cechy charakterystyczne dla pracowników agencji, ale przede wszystkim wartości nie dające zamknąć się w ramach żadnego kosztorysu, bo…bezcenne.” – dodała Anna Warwas, prezes SFW Warwas

Serwis www.wyburzenia.pl to nie tylko kompendium wiedzy o firmie, maszynach i usługach, ale przede wszystkim ciekawe wrażenia, jakie towarzyszą podczas jej oglądania.

„W czasie prac inżynieryjnych przy rozbiórce budynku skruszono, przerzucono, rozkawałkowano, zmielono, rozdrobniono 19 618 739 488 kb gruzu! Zespół 4 inżynierów wraz ze sztabem wysoce wykwalifikowanych pracowników dokonując wyburzenia w czasie rzeczywistym poświęcił, tej precyzyjnej operacji prawie 1K roboczo/godzin. Inżynier dźwięku zastosował przestrzenne efekty, które wykorzystując subwoofer, same w sobie mogą zburzyć to i owo.”  – tłumaczy Marcin Macionczyk, dyrektor kreatywny OS3 multimedia.

Sympatycy animacji 3D będą usatysfakcjonowani sposobem przedstawienia samego procesu wyburzania i zaskoczeni faktem, jak mało odbiega on od rzeczywistości. Uwagę zwraca też niebanalnie rozplanowane menu.

www.wyburzenia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry