OS3 na rynku USA

OS3 multimedia otworzyła zagraniczny oddział handlowy. Zadaniem firmy zarejestrowanej w Nowym Jorku będzie pozyskiwanie i obsługa klientów na terenie Stanów Zjednoczonych. Zagraniczne biuro ma już na swoim koncie pierwsze realizacje, w tym serwis stworzony dla firmy Spectral Dimensions.

– Rozwój na rynku amerykańskim z pewnością wpłynie pozytywnie na naszych Klientów z terenu Polski. Działając w Nowym Jorku będziemy u źródła najnowszych trendów i technik związanych z budowaniem wizerunku za pomocą Internetu i nowych mediów. Nowe doświadczenia pozwolą nam oferować rozwiązania, które wyprzedzają możliwości i wiedzę wielu polskich agencji interaktywnych – mówi Tomasz Pruszczyński, Prezes Zarządu OS3 multimedia. – Do rozwoju firmy w Nowym Jorku podchodzimy analogicznie jak pięć lat temu do ekspansji na rynek warszawski, z tą różnicą, że teraz, dzięki naszemu doświadczeniu, możemy działać na większą skalę.

Agencja interaktywna OS3 multimedia stosuje ekstranet – zaawansowany system zarządzania projektami, który umożliwia pracę nad realizacjami z dowolnego miejsca na ziemi. Firma stosuje te wdrożenia od 5 lat, odkąd założyła oddział handlowy w Warszawie. Projekty dla klientów z terenu Polski oraz USA tworzone są w pracowni na Śląsku. System stosowany przez OS3 multimedia pozwala na synchronizowanie pracy wszystkich oddziałów firmy.

Agencja OS3 multimedia przyjęła ostrożną strategię wejścia na rynek amerykański. Rok 2004 firma przeznaczyła na poznanie specyfiki nowego rynku, założenie odrębnej działalności gospodarczej na terenie USA i zdobycie pierwszych zleceń. W roku 2005 Agencja chce skupić się na pozyskaniu nowych klientów i uplasowaniu firmy OS3 multimedia w amerykańskim środowisku agencji interaktywnych.

http://www.os3.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry