Osobie.pl od nowa

Opublikowano: 22 czerwca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Jeden z najpopularniejszych polskich serwisów społecznościowych Osobie.pl, wchodzący w skład projektu PINO, został uruchomiony w nowej odsłonie. Serwis ma teraz zupełnie nowy wygląd oraz został rozszerzony o nowe funkcjonalności, dzięki którym użytkownicy będą mogli tworzyć swoje profile w sposób bardziej spersonalizowany. Po wprowadzonych zmianach Osobie.pl stało się najnowocześniejszym serwisem społecznościowym w Polsce.
Oprócz nowego wyglądu serwisu, użytkownicy otrzymali teraz 100 mb miejsca na własne zdjęcia, a także możliwości tworzenia multimedialnych galerii zdjęć. Zmodyfikowany został również profil użytkownika, dzięki czemu będzie mógł on między innymi w dowolnej chwili dokonać jego totalnej zmiany, na przykład poprzez zmianę tła czy kolorów czcionki. W serwisie wprowadzono również nowe poszerzone, bardziej przejrzyste rankingi użytkowników.

„Modyfikując Osobie.pl chcieliśmy dać naszym użytkownikom jak najwięcej narzędzi do samodzielnej budowy własnego profilu. Dzięki temu będzie on mógł jeszcze lepiej spersonalizować swój profil, a tym samym wyrazić swoją osobowość, zainteresowania i pasje. Chcieliśmy, aby Osobie było najbardziej przyjaznym dla użytkownika serwisem w sieci. Nowe Osobie.pl to teraz najnowocześniejszy serwis społecznościowy w Polsce” – mówi Rafał Janik, Dyrektor do spraw Rozwoju PINO.

Serwis Osobie.pl jest systemem prywatnych wizytówek internautów chcących przedstawić innym najważniejsze informacje o sobie samych: o swoich zainteresowaniach, upodobaniach, numerach komunikatorów czy adresach mailowych. W obrębie Osobie.pl, można odnaleźć swoich starych przyjaciół lub szukać nowych znajomości. Użytkownik sam decyduje co chce powiedzieć o sobie, z kim chce rozmawiać, a także do czego chce używać serwisu – do rozrywki, do poszukiwania ciekawych kontaktów, czy dla celów biznesowych.
W systemie można zarejestrować się bez konieczności posiadania zaproszenia od osoby, która już należy do społeczności Osobie. Serwis jest miejscem otwartym i przyjaznym dla wszystkich którzy mają coś do powiedzenia innym użytkownikom.
Od końca ubiegłego roku Osobie.pl jest częścią projektu PINO – pierwszego polskiego portalu Web 2.0 nowej generacji. Znajduje się wśród najpopularniejszych serwisów społecznościowych w Polsce.

Sylwester KozakOsobie.pl od nowa

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.