Ostatni nabór wniosków w działaniu 8.2 PO IG

3 października rozpoczyna się ostatni w bieżącym roku nabór wniosków w działaniu 8.2 PO IG. Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B. Dla dla małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru całej Polski zarezerwowano 191,6 mln zł. W sprawnej i profesjonalnej weryfikacji składanych przez przedsiębiorców dokumentów mogą pomóc bezpłatnie ośrodki Krajowego Systemu Usług (KSU).

W działaniu 8.2 PO IG przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie projektów o charakterze technicznym, informatycznym i organizacyjnym, które prowadzą do realizacji procesów biznesowych w formie elektronicznej. Kwota wsparcia na jeden projekt nie może być niższa niż 20 tys. złotych i jednocześnie nie może przekraczać 2 mln złotych.

Wnioski przyjmowane będą przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości do 28 października. Należy je składać poprzez elektroniczny generator wniosków.

W sprawnej i profesjonalnej weryfikacji wniosku dotacyjnego mogą bezpłatnie pomóc ośrodki Krajowego Systemu Usług. Świadczą one usługi informacyjne, proinnowacyjne, pożyczkowe i poręczeniowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ośrodki te prowadzone są przez agencje, fundacje czy izby branżowe oraz placówki naukowe, w szczególności o charakterze proinnowacyjnym. Całość koordynowana jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Przedsiębiorcy zainteresowani pomocą specjalistów z Punktów Konsultacyjnych KSU mogą zgłosić się do 111 ośrodków położonych na terenie całej Polski. Dokładna lista PK KSU dostępna jest na stronie internetowej: www.ksu.parp.gov.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry