Otwórz sklep z 8 milionami fototapet w 5 minut

Pixers.pl, sklep z fototapetami, obrazami i naklejkami udostępnił nowy program partnerski, który pozwala w prosty sposób założyć własny sklep z produktami PIXERS.

Sklep partnerski został wykonany w technologii flash, dzięki czemu integracja z witryną, blogiem czy sklepem partnera jest prosta i nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. Wystarczy wstawić w wybrane miejsce link partnerski, a aplikacja uruchomi się z serwera PIXERS, umożliwiając zakup i płatność w obrębie witryny partnera.

Oprócz bazy 8 milionów zdjęć, sklep partnerski PIXERS umożliwia zamówienie produktu ze zdjęcia użytkownika, gdzie każdy po wgraniu odpowiedniej jakości fotki może zamówić świetnej jakości obrazy, plakaty, fototapety czy naklejki.

“”Dzięki użyciu tej prostej aplikacji, sprzedawcy laptopów, mebli, aparatów cyfrowych czy sprzętu AGD będą mogli liczyć na dodatkowe przychody ze sprzedaży naszych produktów. Moda na oklejanie laptopów, lodówek czy ścian zadomowiła się w Polsce na dobre, a my dzięki nowatorskim rozwiązaniom IT oraz pełnej automatyzacji parku maszynowego pragniemy stać się największym graczem tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej“, mówi Maciej Białek, Prezes Xi Investment – właściciel PIXERS

Sklep partnerski PIXERS jest w pełni integrowalny ze wszystkimi rodzajami sklepów internetowych, dzięki czemu klient za zakupione produkty może płacić wraz z innymi towarami w sklepie partnera.

http://pixers.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry