Out Layer- nowa forma reklamy w ClickAd

ClickAd – broker reklamy internetowej, wprowadza nową formę reklamy – Out layer. Nowa reklama jest w całości opracowana przez zespół ClickAdu.

Out layer jest podobny do znanych już top layerów, lecz w przeciwieństwie do nich może pokazywać się poza ramkami przeglądarki. W praktyce oznacza to, że ClickAd może emitować reklamy, które po zminimalizowaniu okna Internet Explorera – nadal pozostaną na ekranie.

Out layer daje reklamodawcom większe prawdopodobieństwo uzyskania efektu zaskoczenia użytkowników, który w reklamie jest bardzo istotny.
“Fakt opracowania przez nasz zespół innowacyjnej formy reklamy w Internecie, jest dla nas powodem do dumy, nie tylko ze względu na to, iż pokazaliśmy tym samym profesjonalizm i kreatywność ClickAd, ale przede wszystkim, dlatego, że dzięki nam został postawiony kolejny krok naprzód na dynamicznie rozwijającym się polu działań, jakim jest reklama internetowa”. – powiedział Maciej Sobierajski, Dyrektor Generalny ClickAd sp. z o.o.

Reklamę można oglądać pod adresem:
http://www.clickad.zillion.pl/scbill.html
(reklama działa tylko na przeglądarkach Internet Explorer 4, 5 i 6 bez SP1)

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry