OutletMeblowy.pl – nowa forma sprzedaży mebli w Internecie

Opublikowano: 4 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Pod hasłem „Ekskluzywne marki na każdą kieszeń” ruszył w nowej odsłonie internetowy sklep www.OutletMeblowy.pl. Nowa platforma funkcjonuje w oparciu o model B2C. Użytkownicy Internetu, łowcy okazji zakupowych otrzymali dostęp do towaru w atrakcyjnych cenach.

Outletmeblowy.pl współpracuje z polskimi i zachodnimi producentami mebli. Obecnie na nowej platformie e-commerce można porównać i zakupić produkty z kolekcji firm polskich i zachodnich. Dostępne są artykuły miedzy innymi takich marek jak Kler, Ciacci, Calligaris Klose.

To co wyróżnia nasze przedsięwzięcie to nie tylko wyprzedaże, rewelacyjne rabaty sięgające do 70% ale również ekskluzywny towar renomowanych producentów oraz różnorodność ich kolekcji. Posiadamy własne magazyny, co zapewnia naszym klientom pełną dostępność towaru. Na naszych stronach użytkownik może śledzić promocje i czekać na specjalne okazje, codziennie trwają wyprzedaże artykułów z końcówek serii lub ekspozycji w tradycyjnych sklepach. – mówi Tomasz Krzemiński, Manager Zarządzający OutletMeblowy.pl.

Outletmeblowy.pl powstał przy współpracy z Agencją AMP Media.

Tomasz UchańskiOutletMeblowy.pl – nowa forma sprzedaży mebli w Internecie

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski