Pachnące radio w sieci

Puma Jamaica 2 – to nazwa nowego kanału muzycznego, który wystartował dzisiaj na Platformie Gadu Radio. Specjalnie dobrana muzyka w klimacie wakacji, plaży i reggae przeniesie słuchaczy w świat nowych, egzotycznych dźwięków i zapachów. Kanał skierowany jest do młodych, aktywnych ludzi, którzy lubią słoneczną muzykę i dobrą zabawę.
Gadu Radio to miejsce, gdzie na platformie radia każda firma może stworzyć własny kanał. To unikatowe rozwiązanie na polskim rynku mediowym.

Radio Pumy stanowi część internetowej kampanii reklamowej, prowadzonej przez dom mediowy Mediacom, wprowadzającej drugą odsłonę zapachu Puma Jamaica. Pierwsze „karaibskie” kompozycje PUMA® Jamaica zostały wylansowane w 2004 roku. Zapach odniósł wielki sukces i cieszył się ogromną popularnością. Dlatego w kwietniu 2008 roku PUMA® zaprezentowała dwie nowe, wakacyjne kompozycje: Jamaica 2 Man i Jamaica 2 Woman. Teraz na nowo odżyją  wspomnienia jamajskich klimatów.

Związek marki PUMA® z Jamajką nie ogranicza się tylko do egzotycznych kompozycji zapachowych. Puma ściśle współpracuje z Narodową Reprezentacją Jamajki w Lekkiej Atletyce.  W sierpniu tego roku sportowcy z Karaibów wystąpią w strojach z logo PUMA® na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

Kanał Puma Jamaica 2 posiada własny profil na stronie http://www.mojageneracja.pl/422. Z nowy kanałem radiowym można się kontaktować również  przez specjalny numer GG:422.  Na kanale Puma Jamaica 2 zagrają m.in. 5G, Bob Marley, Shaggy, Rhianna, Jamal, Sean Paul, Maleo Reggae Rockers i wielu, wielu innych…

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top