Pakiet antywirusowy F-Secure dla MSP

Opublikowano: 26 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Veracomp wprowadził do oferty najnowszy pakiet oprogramowania antywirusowego firmy F-Secure, producenta rozwiązań zabezpieczających serwery, komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Nowa propozycja F-Secure Anti-Virus Small Businnes Suite adresowana jest szczególnie do małych i średnich firm.

Pakiet oprogramowania F-Secure Anti-Virus Small Businnes Suite zawiera kompleksowe rozwiązania antywirusowe zapewniające ochronę stacji roboczych oraz komputerów przenośnych. Obejmuje aplikacje: F-Secure Anti-Virus Client Security, F-Secure Anti-Virus for Windows File Servers, F-Secure Anti-Virus for Microsoft Exchange oraz F-Secure Policy Manager. Oferowany jest wraz z licencją obejmującą od 5 do 50 użytkowników.

F-Secure Anti-Virus Client Security zapewnia ochronę przed najnowszymi, zaawansowanymi technologicznie zagrożeniami. Składa się ze zintegrowanych ze sobą systemów ochrony antywirusowej, proaktywnej osobistej zapory ogniowej, systemu wykrywania i blokowania intruzów oraz kontroli aplikacji. Zapora ogniowa zapewnia ciągły monitoring i filtrowanie ruchu związanego z korzystaniem z Internetu oraz chroni przed nieautoryzowanym dostępem do stacji roboczej poprzez sieć. Dzięki funkcji kontroli aplikacji administrator może ustalić, które z nich będą dostępne dla użytkownika i uniknąć w ten sposób zagrożeń płynących np. z komunikacji peer-to-peer.

F-Secure Anti-Virus for Windows File Servers jest kompleksowym rozwiązaniem antywirusowym dla serwerów Windows NT/2000. Oprogramowanie skutecznie zabezpiecza przed rozprzestrzenianiem się wirusów i innych zagrożeń w sieci korporacyjnej podczas łączenia się użytkowników zainfekowanych komputerów z serwerem.

http://www.veracomp.pl

Sylwester KozakPakiet antywirusowy F-Secure dla MSP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.