Pakiet Microsoft Office z neostradą

Do końca stycznia 2008 roku klienci, którzy kupią neostradę lub przedłużą umowę na korzystanie z tej usługi przez stronę www.tp.pl, dostaną pakiet „Office 2007 dla użytkowników domowych” lub odtwarzacz mp3 ZEN STONE.
Oferta jest skierowana do klientów, którzy korzystając z formularza dostępnego na stronie www.tp.pl złożą zamówienie na neostradę tp. Promocja z pakietem Office dotyczy opcji 1024, 2048 lub 6144 w umowie na 24 lub 36 miesięcy, na warunkach aktualnych ofert terminowych „megaInternet” lub „mała cena”. Odtwarzacz mp3 można otrzymać niezależnie od tego, którą z opcji neostrady tp klient wybierze.

Pakiet „Office 2007 dla użytkowników domowych” obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote. To oprogramowanie biurowe pozwala szybko i łatwo tworzyć dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje oraz organizować notatki i informacje w jednym miejscu.

Zamawiając neostradę przez internet klient otrzyma „Office 2007 dla użytkowników domowych” w prezencie, oszczędzając w ten sposób 199 zł, które musiałby wydać na ten pakiet w sklepie.

Odtwarzacz mp3 ZEN Stone ma pamięć o pojemności 1 GB, co pozwala zapisać kilkaset piosenek. Wbudowany akumulator zapewnia mu do 10 godzin słuchania muzyki w plikach MP3, WMA (DRM9) lub Audible.

www.tp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top