Panda Security oraz Spamina dla ochrony poczty e-mail

Firmy Panda Security i Spamina podpisały porozumienie o współpracy, dzięki której oferować będą profesjonalne rozwiązania gwarantujące kompleksową ochronę poczty e-mail. Nowe rozwiązania będą dostępne na rynku w czwartym kwartale br. i będą sprzedawane zarówno w formie urządzenia jak i usług świadczonych w modelu cloud computing.

Porozumienie z Panda Security to ważny krok dla firmy Spamina, który pozwoli na pełną penetrację rynku oraz wzmocni jej wizerunek wśród użytkowników.

„Fakt, że taka doświadczona firma jak Panda Security polega na naszych rozwiązaniach jest najlepszym dowodem, iż nasza ochrona e-mail oferuje najwyższą gwarancję ochrony, skuteczności, osiągów oraz optymalizacji zasobów (technicznych i ludzkich)” – twierdzi Ramon Planas wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu firmy Spamina. „Szacujemy, że dzięki temu porozumienie i obecności Panda Security na rynkach międzynarodowych, baza naszych klientów wzrośnie w najbliższym roku o 60%”.

Jak twierdzi Josu Franco Corporate Business Development Director w Panda Security: „Dzięki porozumieniu z firmą Spamina możemy zaoferować rozwiązania do ochrony brzegów sieci jak i nowe usługi bezpieczeństwa wykorzystujące strategiczny dla nas model cloud computing, które będą bardziej efektywniej i wydajniej chronić naszych klientów”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry