Panorama Firm z Bankier.pl

W lipcu br. Panorama Firm rozpoczęła współpracę z internetowym portalem finansowym Bankier.pl. Obie firmy zdecydowały się na poszerzoną formę współpracy opartą na wymianie kontentu.

Użytkownicy Bankier.pl mają łatwy dostęp do największej bazy danych firm i instytucji (1.160 000 firm i ich ofert), oferowanej przez Panoramę Firm.
Z kolei na stronie www.pf.pl znajduje się Internetowe Centrum Finansowe (www.finanse.pf.pl), w którym  można znaleźć informacje dostarczane przez Bankier.pl.

Na stronie www.bankier.pl wystarczy wybrać zakładkę „Firma”, a następnie „Baza Firm”, gdzie znajduje się  okno wyszukiwarki Panorama Firm. Wystarczy wpisać produkt, nazwę firmy oraz miejscowość i już po chwili uzyskamy precyzyjny wynik. Można również skorzystać z szukania zaawansowanego, które daje możliwość korzystania z dodatkowych kryteriów np. powiat, ulica, telefon.

W serwisie www.pf.pl pod linkiem Internetowe Centrum Finansowe lub adresem www.finanse.pf.pl dostępne są kompleksowe informacje dotyczące m.in: finansów osobistych, lokat, funduszy inwestycyjnych, rachunków firmowych, kredytów itd.
„Współpraca z serwisem Bankier.pl daje korzyści zarówno naszym użytkownikom, jak i klientom. Oba nasze serwisy posiadają atrakcyjny profil użytkownika, dzięki czemu klienci reklamujący się w Panoramie Firm mogą dotrzeć z ofertą do jeszcze szerszej grupy właściwych odbiorców” – mówi Piotr Dębski, kierownik ds. rozwoju biznesu Eniro Polska.

„Serwisy internetowe Panoramy Firm i Bankier.pl cieszą się dużą popularnością wśród internautów, a oferowane przez firmy usługi są wobec siebie komplementarne. Rozpoczęta współpraca daje możliwość uzyskania efektu synergii, poprzez wzrost transakcyjności i znajomości marki obu firm” – komentuje Filip Żok, kierownik marketingu Bankier.pl S.A.

Zgodnie z przyjętą strategią, wyszukiwarka Panoramy Firm obecna jest na popularnych polskich stronach: Wirtualna Polska, Interia.pl, Netsprint, wprost.pl, Gery.pl, yellowpages.pl, szukaj.pl, Instytut Integracji Europejskiej.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top