PARP przyznała 0, 53 miliona złotych dotacji klientom MacroSoftu

Opublikowano: 5 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

PARP (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) przyznała nowe dotacje w programie „Innowacje i technologie dla rozwoju przedsiębiorstw”. Suma dofinansowania przyznanego przez PARP wyniosła 1 453 tys. euro. Klienci MacroSoft otrzymali 123 tys. euro.

Na trzydzieści jeden wniosków złożonych w PARP przez klientów Grupy MacroSoft, aż dwadzieścia zostało pozytywnie rozpatrzonych. Stanowi to blisko 10% wszystkich zatwierdzonych przez PARP projektów. Pozyskane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na implementację systemów SKID zintegrowanych rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem oraz aplikacji LINFO CRM.

Łączna wartość kontraktów Grupy MacroSoft realizowanych w 2003 roku przy udziale środków PHARE wyniesie 5,4 mln złotych. Ponad 30% nowych klientów Grupy skorzystało z funduszy przedakcesyjnych na łączną kwotę 679 tys. euro.

http://www.macrosoft.pl

Sylwester KozakPARP przyznała 0, 53 miliona złotych dotacji klientom MacroSoftu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.