PARP przyznała akredytację Infinity Group

Infinity Group, agencja marketingu interaktywnego specjalizująca się w rozwoju autorskich rozwiązań informatycznych otrzymała akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Akredytacja dotyczy programu Technologie Informatyczne dla Przedsiębiorstw objętego programem Phare 2002 i skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw (MSP).

Technologie Informatyczne dla Przedsiębiorstw to nowy program, który ma pomóc firmom z sektora MSP w rozwoju oraz w osiąganiu większego udziału w lokalnych gospodarkach. W ramach programu firmy będą mogły ubiegać się o refundację nawet połowy kosztów poniesionych na inwestycje związane m.in. z wdrażaniem na swój użytek nowoczesnych technologii informatycznych, oprogramowania i sprzętu komputerowego oraz usług doradczych świadczonych w związku z takimi wdrożeniami. Program obejmuje siedem województw: Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie, Opolskie, Podlaskie, Pomorskie, Świętokrzyskie i Warmińsko-Mazurskie. Łącznie program dysponuje kwotą 1,79 miliona Euro. Pierwszy termin składania wniosków o dotację ubiega 6 sierpnia. Po nim wnioski będzie można składać jeszcze przez sześć miesięcy. Firmy, które będą ubiegać się o refundację powinny korzystać z usług akredytowanych do projektu przedsiębiorstw. Ich lista jest dostępna m.in. na stronach internetowych PARP.

Infinity Group otrzymała akredytację PARP po raz drugi. Poprzednia dotyczyła programu Innowacje i Technologie dla Rozwoju Przedsiębiorstw przy Phare 2000.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top