PARP przyznała akredytację Infinity Group

Opublikowano: 3 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Infinity Group, agencja marketingu interaktywnego specjalizująca się w rozwoju autorskich rozwiązań informatycznych otrzymała akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Akredytacja dotyczy programu Technologie Informatyczne dla Przedsiębiorstw objętego programem Phare 2002 i skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw (MSP).

Technologie Informatyczne dla Przedsiębiorstw to nowy program, który ma pomóc firmom z sektora MSP w rozwoju oraz w osiąganiu większego udziału w lokalnych gospodarkach. W ramach programu firmy będą mogły ubiegać się o refundację nawet połowy kosztów poniesionych na inwestycje związane m.in. z wdrażaniem na swój użytek nowoczesnych technologii informatycznych, oprogramowania i sprzętu komputerowego oraz usług doradczych świadczonych w związku z takimi wdrożeniami. Program obejmuje siedem województw: Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie, Opolskie, Podlaskie, Pomorskie, Świętokrzyskie i Warmińsko-Mazurskie. Łącznie program dysponuje kwotą 1,79 miliona Euro. Pierwszy termin składania wniosków o dotację ubiega 6 sierpnia. Po nim wnioski będzie można składać jeszcze przez sześć miesięcy. Firmy, które będą ubiegać się o refundację powinny korzystać z usług akredytowanych do projektu przedsiębiorstw. Ich lista jest dostępna m.in. na stronach internetowych PARP.

Infinity Group otrzymała akredytację PARP po raz drugi. Poprzednia dotyczyła programu Innowacje i Technologie dla Rozwoju Przedsiębiorstw przy Phare 2000.

Sylwester KozakPARP przyznała akredytację Infinity Group

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.