PayPal bez karty kredytowej w kolejnych krajach Europy

PayPal uruchomił jedną ze swoich podstawowych usług – doładowanie konta PayPal z rachunku bankowego – w kolejnych krajach naszego regionu.

PayPal bez karty kredytowej w kolejnych krajach Europy 1Użytkownicy serwisu nie będą musieli już posiadać karty kredytowej by robić zakupy w kraju i za granicą. Po Polsce, usługa zadebiutowała w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Słowenii i Estonii. Za zagraniczne integracje odpowiada słowacka firma Trust Pay.

Do tej pory zakupy za pośrednictwem PayPal wiązały się z koniecznością korzystania z karty kredytowej. Teraz klienci, którzy preferują przelewy bankowe przy dokonywaniu zakupów, będą mogli dokonywać ich szybciej. PayPal nie ujawnia danych z rachunku bankowego, a do sfinalizowania zakupu potrzebne są trzy kliknięcia.

Usługa bazuje na rozwiązaniach sprawdzonych przez Trust Pay w Czechach i na Słowacji. Dołączyły do nich Estonia, Słowenia oraz Węgry.

Staramy się szybko reagować na sygnały napływające od konsumentów i partnerów w regionie. Dlatego cieszymy się, że możliwość doładowania konta PayPal z rachunku bankowego objęła kolejne rynki. Dzięki niej konsumenci mogą bezpiecznie kupować z PayPal w 190 krajach świata, wykorzystując do tego kartę kredytową lub rachunek bankowy – powiedziała Ganna Yevtushenko, kierująca rozwojem biznesu w PayPal Central Eastern Europe.

Partner PayPal w projekcie, słowacka firma Trust Pay, dostarcza rozwiązania płatnicze w regionie Środkowej i Wschodniej Europy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top