PC World Komputer w kiosku elektronicznym

Do grona klientów internetowego kiosku netpress.pl dołączył kolejny wydawca. Podpisana została umowa z IDG Poland SA. Pierwszym magazynem sprzedawanym w formacie Zinio jest PC World Komputer.

Styczniowe wydanie znajduje się od dziś w sprzedaży, jednocześnie czytelnicy chcący zapoznać się z nową wersją magazynu mogą bezpłatnie pobierać numer grudniowy. Jednym z atutów elektronicznego PCWK jest cena. Czytelnik zapłaci za pojedynczy numer jedynie 7,90 zł. (oszczędza 53% w stosunku do wersji papierowej), egzemplarz w prenumeracie kosztuje natomiast 6,90 zł. (46% taniej niż w tradycyjnej subskrypcji). Poza ceną, niewątpliwymi zaletami elektronicznych wydań są wbudowane multimedia, wyszukiwarka słów, możliwość archiwizacji w ekologicznej, cyfrowej bibliotece, a także natychmiastowa wysyłka, tuż po złożeniu zamówienia.

Dla bezpłatnego numeru aktywowana jest również funkcja umożliwiająca przesłanie kopii innym czytelnikom. PC World Komputer, a także kolejne tytuły IDG, które ukażą się w formacie cyfrowym, będzie można kupić zarówno w internetowym kiosku www.netpress.pl, jak i w serwisie wydawcy.

-Dzięki współpracy z IDG będziemy mogli już wkrótce zaoferować naszym klientom cały pakiet magazynów poświęconych nowym technologiom. Jest to ważne m.in. dlatego, że czytelnicy ci są najbardziej otwarci na innowacyjne rozwiązania, takie jak nasze, są zatem niezwykle istotną grupą potencjalnych klientów-ocenia Bartłomiej Roszkowski, dyrektor NetPress.

http://www.netpress.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry