Pełna funkcjonalność iplay.pl

Po okresie wstępnym użytkownicy iplay.pl mogą korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. Poprawiono m.in. nawigację oraz dodano kilka nowych funkcji. Stronę poddano również graficznemu „faceliftingowi”. Wprowadzono również kilka poprawek zgodnych z uwagami i sugestiami użytkowników.

Obecnie serwis działa poprawnie na komputerach z zainstalowanymi najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi:
– Internet Explorer
– Netscape Navigator 6 i 7
– Mozilla
– Galeon
Użytkownicy tych przeglądarek stanowią ok. 97% Internautów w Polsce.

Dodatkowo w przyszłym tygodniu zostanie udostępniona aplikacja umożliwiająca odsłuchiwanie utworów nie tylko pod systemem Windows, ale również pod Linuxem oraz MacOs.

iplay.pl to pierwszy polski, legalny internetowy serwis odsłuchowy. Serwis działa zgodnie z prawem, ponieważ uzyskał zgodę właścicieli praw prezentowanej przez iplay.pl muzyki na emisję jej w Internecie. Dodatkowo z tytułu swojej działalności wnosi opłaty na rzecz artystów, poprzez ZAIKS.

Muzyka w iplay.pl dostępna jest na zamówienie (on demand), dzięki czemu Internauci sami decydują o tym, którego utworu będą słuchać.

Użytkownicy serwisu iplay.pl mają możliwość odsłuchiwania nie tylko pojedynczych utworów ale również całych płyt. Dzięki zastosowaniu specjalnego konwertera pliki muzyczne mają stosunkowo nieduże rozmiary przy jednocześnie bardzo dobrej jakości dźwięku, przez co z serwisu mogą swobodnie korzystać nawet osoby łączące się z Siecią poprzez modem.
W ciągu pierwszych czterech dni od uruchomienia serwisu – iplay.pl odwiedziło ponad 35 000 Internautów.

http://www.iplay.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top