Piar.pl pomostem branżowym

Opublikowano: 20 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Piar.pl został partnerem branżowym II edycji Międzynarodowych Dni Komunikacji Rynkowej MOSTY. Gwiazdą konferencji będzie światowej sławy autorytet w dziedzinie psychologii społecznej – prof. Philip G. Zimbardo. Na stronach Piar.pl będzie można zapoznać się ze szczegółową relacją z wydarzenia.

II edycja Międzynarodowych Dni Komunikacji Rynkowej będzie miała miejsce 7. i 8. października, we Wrocławiu. Spotkanie jest adresowane do ludzi na co dzień tworzących rzeczywistość komunikacji marketingowej w Polsce. Są nimi dyrektorzy, menedżerowie, specjaliści ds. marketingu i mediów, menedżerowie marek i produktów, specjaliści ds. komunikacji marketingowej, sprzedaży, reklamy i PR.

W gronie wykładowców znajdzie się m. in. autor słynnego eksperymentu w zaimprowizowanym więzieniu, guru współczesnej psychologii społecznej, prof. P. G. Zimbardo. Jego eksperymenty stały się szczególnie ważna przy analizie wydarzeń w więzieniach Abu Graib. Zaprezentują się również polscy eksperci z zakresu psychologii ekonomicznej i społecznej: prof. Janusz Czapiński (Uniwersytet Warszawski) oraz dr hab. Rafał Krzysztof Ohme (Instytut Psychologii PAN).

http://www.piar.pl

Sylwester KozakPiar.pl pomostem branżowym

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.