Piar.pl w PRWeek Worldwire

Opublikowano: 9 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Piar.pl od grudnia należy do międzynarodowej sieci PRWeek Worldwire. Serwis otrzymał status członka afiliowanego. Założycielem PRWeek Worldwire jest brytyjski tygodnik PR Week.

Porozumienie z PRWeek to kolejny krok Piar.pl do rozszerzenia działalności. Po rosyjskim miesięczniku Sovetnik, który również należy do PRWeek Worldwire, serwis zyskał kolejnego strategicznego partnera. Współpraca i członkostwo w Sieci zaowocują głównie wymianą informacji. Materiały Piar.pl publikowane będą m.in. na łamach internetowej wersji tygodnika PRWeek. Wiadomości z mediów skupionych
w PRWeek Worldwire wzbogacą przede wszystkim dział informacji ze świata w polskim serwisie.

Materiały wymieniane między członkami Sieci będą również wykorzystywane w wydaniach drukowanych. Polski vortal PR znalazł się także w globalnej sieci mediów branżowych PRWeek Global.

Piar.pl dołączył do grona afiliowanych członków Sieci po rosyjskim Sovetniku i argentyńskim czasopiśmie Imagen. Umowę zawarto na czas nieokreślony.

http://www.piar.pl

Sylwester KozakPiar.pl w PRWeek Worldwire

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.