Pięć aplikacji dla tych, którzy mają dużo na głowie

W ubiegłym tygodniu było wakacyjnie, w tym – bardziej pracowicie. Przedstawiamy aplikację przydatne przy zarządzaniu zadaniami.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o aplikacjach, które mogą przydać się na urlopie. Jednak urlopy kiedyś się kończą i trzeba wrócić do codziennych zadań, z którymi można uporać się łatwiej, wykorzystując którąś z zaprezentowanych dzisiaj aplikacji.

Any.do

Any.do to jedna z najpopularniejszych w ostatnich miesiącach aplikacja do zarządzania zadaniami.

Cechą charakterystyczną programu jest automatyczne sugerowanie słów w trakcie tworzenia zadań, na podstawie zadań z przeszłości oraz zarządzanie zadaniami poprzez gesty (przekreślenie zadania palcem oznacza jego wykonanie, potrząśniecie telefonem, sprawia, że wykonane zadania znikają z ekranu). Użytkownicy cenią Any.do za bardzo prosty w obsłudze i przejrzysty interfejs.

Pięć aplikacji dla tych, którzy mają dużo na głowie 1

Any.do dostępne jest zupełnie za darmo dla platformy Android, iOS oraz jako rozszerzenie do Google Chrome. Zadania są synchronizowane ze wszystkimi podłączonymi do tego samego konta klientami oraz z Google Tasks. Można je również udostępniać innym, co może się przydać w pracy zespołowej.

Witryna internetowa: www.any.do

Astrid

Kolejny multiplatformowy menadżer zadań w zestawieniu to Astrid. Z aplikacji można korzystać na urządzeniach z Androidem, iOS oraz przez przeglądarkę internetową. W podstawowej wersji aplikacja jest bezpłatna. Użytkownicy systemu Android mogą dokupić tzw. Astrid Power Pack, dodający możliwość umieszczenia widżetów aplikacji na ekranie głównym systemu. Astrid daje również możliwość współdzielenia zadań z innymi i synchronizacji z chmurą.

Witryna internetowa: astrid.com

Pięć aplikacji dla tych, którzy mają dużo na głowie 2

Remember the Milk

Remember the Milk to prekursor pośród narzędzi do zarządzania zadaniami w internecie. Usługa dostępna jest od 2004 roku. To jedno z najbardziej wieloplatoformowych rozwiązań w zestawieniu, aplikacje klienckie dostępne są dla systemów Android, iOS, BlackBerry oraz jako wtyczka do Microsoft Outlook i oczywiście aplikacja internetowa. Standardowo synchronizacja aplikacji klienckiej z serwerem możliwa jest tylko raz na dobę, dopiero wykupienie opcji Pro (za 25 dolarów rocznie) daje możliwość synchronizacji w czasie rzeczywistym.

Witryna internetowa: rememberthemilk.com

Pięć aplikacji dla tych, którzy mają dużo na głowie 3

Wunderlist

Bezpłatny menadżer zadań o nietuzinkowej szacie graficznej to właśnie Wunderlist. Wszystkie funkcje programu są bezpłatne, w tym synchronizacja z chmurą. Serwis udostępnia typowe dla tego typu programów funkcje, a jego cechą charakterystyczną jest dbałość twórców o atrakcyjność wizualną. Jeśli ktoś szuka wygodnego w obsłudze, funkcjonalnego, a przy tym miłego dla oka rozwiązania, Wunderlist powinien spełnić jego oczekiwania.

Witryna internetowa: www.wunderlist.com

Pięć aplikacji dla tych, którzy mają dużo na głowie 4

Producteev

Producteev to bardzo rozbudowany system do zarządzania zadaniami i projektami. Oprócz typowych funkcji charakterystycznych dla tego typu programów, Producteev umożliwia również przechowywanie plików, użytkownicy kont bezpłatnych dostają 500 MB przestrzeni dyskowej, natomiast konta Pro (20 dolarów/mies.) to nieograniczona przestrzeń przechowywania. Niezależnie od typu posiadanego konta, dostępna jest synchronizacja zadań z chmurą. Bezpłatne aplikacje klienckie dostępne są m.in. dla systemów Windows, OS X, Android oraz iOS (pełna lista współpracujących aplikacji dostępna jest tutaj).

Witryna internetowa: www.producteev.com

Pięć aplikacji dla tych, którzy mają dużo na głowie 5

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top