Pierwsza na rynku inteligentna płyta CD

Grupa TX, zajmująca się produkcją i sprzedażą płyt CD i DVD, obecna do tej pory w większości krajów Europejskich oraz w Afryce Północnej, rozpoczęła działalność na polskim rynku.
Oferta płyt CD oraz DVD, która jest już dostępna w największych polskich sieciach handlowych zostanie w najbliższym czasie poszerzona  o nowość na rynku – płyty CD z własnym oprogramowaniem – CDSoft-R.
W najbliższym czasie Grupa TX zaproponuje polskim odbiorcom czyste płyty CD z własnym oprogramowaniem do wypalania danych, przeglądarką zdjęć oraz wyszukiwarką plików. Dzięki temu kopiowanie danych stanie się czynnością prostszą i będzie zajmowało zdecydowanie mniej czasu.
Przegranie wszystkich dokumentów tekstowych znajdujących się na komputerze zajmie tylko kilka chwil i nie będzie już wymagało ręcznego przeszukiwania wielu katalogów i folderów – płyta zrobi to za nas.
Dodatkowo, firmy i instytucje nie będą musiały kupować, często kosztownych licencjonowanych programów do obsługi nagrywarek. Płyty CDSoft-R posiadają własne oprogramowanie, które otrzymuje się od razu na czystej płycie. Jest gotowe do użycia na każdym komputerze, bez względu na system operacyjny.

Działająca na polskim rynku TX Eastern Europe (TEE) wchodzi w skład TX Group, jednego z największych w Europie producentów nośników CD oraz DVD (ok.12-15% udziałów  w rynku). W Polsce obecnie produkty TX dostępne są w dużych sieciach handlowych,  m.in. ElectroWorld, Selgros, Leclerc, Carrefour, Kaufmann, MediaMarkt. Prowadzone są rozmowy z kolejnymi sieciami dystrybucji.

Dotychczasowa sprzedaż produktów TX rośnie  w tempie około 30% miesięcznie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top