Pierwsza reklama Windows 8: Microsoft zaczyna wydawać (ogromne) pieniądze na promocję systemu [wideo]

Przygotowania do premiery systemu Windows 8 idą pełną parą. Microsoft nie tylko przedstawił nową, silnie zintegrowaną z „okienkami”, usługę muzyczną, ale zaprezentował także pierwszą reklamę telewizyjną systemu.

Jak donosi Forbes, premiera Windows 8 wspierana będzie najdroższą kampanią promocyjną w historii branży. Budżet marketingowy szacowany jest na 1,5 – 1,8 mld dolarów. (Ciekawostka: Microsoft wydał 200 mln dolarów na promocję systemu Windows 95.)

Właśnie pojawił się pierwszy spot promujący Windows 8, który skupia się na nadchodzącej premierze systemu. Ta, przypomnijmy, odbyć ma się 26 października. Reklamówka przedstawia przede wszystkim różnorodność urządzeń, którym Windows jest dedykowanym. Pojawia się tam m.in. tablet Surface.

http://www.youtube.com/watch?v=i1GNDs7DCTw&feature=player_embedded

W tle reklamy usłyszeć można piosenkę zespołu Eagles of Death Metal pt. „Only Want You”.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry