Pierwsze instytucje finansowe licytują na Cashfit.pl

Od 4 lipca na platformie finansowej Cashfit.pl będą obecne dwie instytucje finansowe. Pierwszą z nich jest doradca finansowy Money Expert, który będzie licytował aukcje w kategoriach: kredyty mieszkaniowe/hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, kredyty refinansowe, lokaty i fundusze inwestycyjne. Drugą instytucją z którą została podjęta współpraca to pośrednik SuperCar, który specjalizuje się w kredytach samochodowych i leasingu.
Autorzy serwisu mają nadzieję, że dzięki pozyskaniu partnerów, serwis stanie się w pełni efektywny, gwarantując użytkownikom kontakt z ekspertami specjalizującymi w wybranych produktach finansowych.

Cashfit.pl to miejsce w którym kojarzone są osoby poszukujące i oferujące produkty finansowe. Osoby wystawiające aukcje otrzymują oferty odpowiadające im wymaganiom, a różnego rodzaju instytucje (banki, pośrednicy i doradcy finansowi, firmy leasingowe, faktoringowe, windykacyjne, fundusze inwestycyjne, osoby udzielające pożyczek typu social lending) muszą konkurować między sobą o klienta.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry