Pierwsze instytucje finansowe licytują na Cashfit.pl

Opublikowano: 6 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od 4 lipca na platformie finansowej Cashfit.pl będą obecne dwie instytucje finansowe. Pierwszą z nich jest doradca finansowy Money Expert, który będzie licytował aukcje w kategoriach: kredyty mieszkaniowe/hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, kredyty refinansowe, lokaty i fundusze inwestycyjne. Drugą instytucją z którą została podjęta współpraca to pośrednik SuperCar, który specjalizuje się w kredytach samochodowych i leasingu.
Autorzy serwisu mają nadzieję, że dzięki pozyskaniu partnerów, serwis stanie się w pełni efektywny, gwarantując użytkownikom kontakt z ekspertami specjalizującymi w wybranych produktach finansowych.

Cashfit.pl to miejsce w którym kojarzone są osoby poszukujące i oferujące produkty finansowe. Osoby wystawiające aukcje otrzymują oferty odpowiadające im wymaganiom, a różnego rodzaju instytucje (banki, pośrednicy i doradcy finansowi, firmy leasingowe, faktoringowe, windykacyjne, fundusze inwestycyjne, osoby udzielające pożyczek typu social lending) muszą konkurować między sobą o klienta.

Sylwester KozakPierwsze instytucje finansowe licytują na Cashfit.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.