Pierwsze instytucje finansowe licytują na Cashfit.pl

Od 4 lipca na platformie finansowej Cashfit.pl będą obecne dwie instytucje finansowe. Pierwszą z nich jest doradca finansowy Money Expert, który będzie licytował aukcje w kategoriach: kredyty mieszkaniowe/hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, kredyty refinansowe, lokaty i fundusze inwestycyjne. Drugą instytucją z którą została podjęta współpraca to pośrednik SuperCar, który specjalizuje się w kredytach samochodowych i leasingu.
Autorzy serwisu mają nadzieję, że dzięki pozyskaniu partnerów, serwis stanie się w pełni efektywny, gwarantując użytkownikom kontakt z ekspertami specjalizującymi w wybranych produktach finansowych.

Cashfit.pl to miejsce w którym kojarzone są osoby poszukujące i oferujące produkty finansowe. Osoby wystawiające aukcje otrzymują oferty odpowiadające im wymaganiom, a różnego rodzaju instytucje (banki, pośrednicy i doradcy finansowi, firmy leasingowe, faktoringowe, windykacyjne, fundusze inwestycyjne, osoby udzielające pożyczek typu social lending) muszą konkurować między sobą o klienta.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry