Pierwsze Internetowe Targi Reklamy i Poligrafii już otwarte

Opublikowano: 17 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Ruszyła pierwsza edycja internetowych targów branży reklamowej i poligraficznej. Przez 14 dni każdy, kto odwiedzi stronę www.e-targi.net będzie mógł zapoznać się z multimedialną ofertą dostępną w internecie 24 godziny na dobę.

Od 16 do 29 listopada 2009 kilkudziesięciu wystawców prezentuje swój asortyment, liczne nowości produktowe i sprzętowe w branżach reklama i poligrafia. Przygotowali na tę okazję promocje i specjalne oferty dla odwiedzających.

Otwarte właśnie e-targi reklamy i poligrafii odbywają się w internecie – na www.e-targi.net, wstęp jest bezpłatny, nie jest wymagana rejestracja. Targi otwarte są całą dobę.

Lista wystawców nie jest zamknięta. To kolejna nowość – w dowolnej chwili zainteresowane podmioty mogą dołączyć do wystawców i prezentować swoje usługi. Organizatorzy umożliwiają ponadto zmianę e-stoisk w trakcie trwania targów.

Redakcja e-biznes.pl jest partnerem medialnym targów.

Dawid ZarazińskiPierwsze Internetowe Targi Reklamy i Poligrafii już otwarte

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.